WYPOSAŻENIE LABORATORIUM

Archem jest firmą zajmującą się importem oraz dystrybucją szkła i drobnego sprzętu laboratoryjnego stosowanego na co dzień w każdym laboratorium. Naszą aspiracją jest doskonalenie naszej oferty i
dążenie do zadowolenia naszych klientów. Z nami zadbasz o swoje wyposażenie laboratorium.
Dbając o pozytywny wizerunek postawiliśmy przed sobą zadanie kształtowania go przede wszystkim poprzez profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę. W myśl tej zasady, na każdym kroku dokładamy wszelkich starań, by jak najpełniej zaspokoić Państwa potrzeby.
Nasza oferta zawiera wiele produktów wyposażenie laboratorium sprawdzonych już marek tj. Isolab, Labglass, Kartell, Technosklo, Jipo, Poulten & Graf Skupienie producentów oferujących najwyższej jakości produkty,
jak również prowadzenie własnego obszernego magazynu sprawia, że Archem jest właściwym partnerem dla Ciebie w zakresie zaopatrzenia Twojego wy laboratorium.

Marka Labglass, której jesteśmy właścicielem zobowiązuje nas do oferowania produktów o dobrej jakości i przystępnych cenach. Nasza dobra reputacja jest wynikiem ciężkiej pracy, kontroli jakości oraz satysfakcji klientów.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy ISOLAB w Polsce, który jest producentem wysokiej jakości szkła miarowego kl.A oraz dystrybutorem o zasięgu międzynarodowym drobnego asortymentu laboratoryjnego, sprzętu laboratoryjnego, wyposażenia laboratorium.

Zapraszamy do sklepu internetowego

Produkty wraz z ich opisami znajdziesz na www.sklep.archem.com.pl