PROFESJONALNE PREPARATY CleanON PRO

Profesjonalne preparaty CleanON PRO

CleanON PRO SUPER PIANA NR.2

Alkaliczny środek czyszczący przeznaczony do warsztatów i zakładów przemysłowych. Profesjonalne preparaty CleanON PRO dedykowane do stosowania z urządzeniami wysokociśnieniowymi, ze spryskiwaczami  wstępnymi jak i w kąpielach zanurzeniowych. Przeznaczony do mycia skrajnie zabrudzonych powierzchni twardych, odpornych na alkalia. Myje i odtłuszcza wszelkie powierzchnie nie powodując ich uszkodzeń, korozji, a jednocześnie ulega w 100% biodegradacji. Idealny do mycia i odtłuszczania opakowań IBC.

Pakowanie: IBC=1000l, kanister 30L Sposób użycia: urządzenia wysokociśnieniowe, urządzenia spryskujące (pianownica, atomizer), kąpiele zanurzeniowe.

PLIK DO POBRANIA: karta produktu

CleanOn PRO Preparat do mycia rąk

Skuteczna i wydajna w użyciu pasta do mycia rąk. Szybko usuwa ciężkie zabrudzenia. Nawilża i chroni skórę dłoni przed podrażnieniem. Nie zapycha kanalizacji.

Pakowanie: 1Kg

CleanON PRO AKTYWNA PIANA NR.1

Produkt doskonale usuwa uporczywy brud, kurz, oleje i inne zabrudzenia. Stosowany na powierzchnie lakierowane twardymi lakierami, ze stali nierdzewnej, stopów aluminium. Przeznaczony jest do mycia zabrudzonych powierzchni m.in maszyny budowlane, rolnicze, pojazdy specjalne, wagony kolejowe, podwozia, maszyny przemysłowe.

Pakowanie: IBC=1000l, kanister 5L, 30L

Sposób użycia: urządzenia wysokociśnieniowe, urządzenia spryskujące (pianownica, atomizer)

Kontakt w sprawie cen i zamówień trade@archem.com.pl