PREPARATY CleanON

Preparaty CleanON

CleanON Płyn do spryskiwaczy zimowy i letni

Gotowy do użycia płyn do spryskiwaczy szyb i reflektorów samochodowych o przyjemnym zapachu. Produkujemy płyn zimowy oraz letni.

Płyn zimowy skutecznie usuwa brud, sól i lód. Nie powoduje uszkodzeń szyb i lakieru. Zapewnia dobrą widoczność. Płyn zimowy produkowany jest obecnie na temperaturę do -22°C lub -30°C. Płyn letni usuwa bród, błoto, owady i inne. Nie niszczy uszczelek.

Sposób użycia: gotowy do użycia, odkręcić i wlać do zbiornika na płyn do spryskiwaczy znajdującego się w samochodzie.

Pakowanie: kanister 4L z lejkiem, kanister 5L z lejkiem, kanister 5L, kanister 20L, IBC=1000L

Preparaty myjące CleanON

Preparaty CleanON: Aktywna piana do samochodów osobowych

Profesjonalny środek do mycia karoserii samochodów osobowych – aktywna piana. Preparat o doskonałych właściwościach odtłuszczających. Posiada doskonałą przyczepność do czyszczonej powierzchni i łatwo się spłukuje.

Unikać stosowania środka na nagrzanych lub nasłonecznionych powierzchniach!

Pakowanie: IBC=1000l, kanister 5L, 30L

Sposób użycia: urządzenia wysokociśnieniowe, urządzenia spryskujące, mycie ręczne

CleanON Aktywna piana do pojazdów ciężarowych i specjalnych Truck F

Preparat do mycia pojazdów ciężarowych i terenowych, busów, wózków widłowych, plandek, quadów. Silny środek czyszczący o szerokim zakresie stosowania. Przeznaczony jest do mycia mocno zabrudzonych powierzchni. Ma zastosowanie do mycia pojazdów, maszyn w przemyśle a także pojazdów rolniczych. Silna aktywna piana do mycia ciężarówek.

Pakowanie: IBC=1000l, kanister 5L, 30L

Sposób użycia: urządzenia wysokociśnieniowe, urządzenia spryskujące (pianownica, atomizer)

Preparaty CleanON: Szampon do mycia samochodów

Pakowanie: 1L, kanister 5L

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpuścić ok. 50ml szamponu w 10 litrach wody. Mokry samochód umyć szamponem używając do tego gąbki. Spłukać czystą wodą.

Chronić przed mrozem. Nie stosować na ostrym słońcu, nie dopuścić do wyschnięcia na karoserii. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Preparaty CleanON: Płyn do prania tapicerki, obić i dywanów

Preparat przeznaczony do usuwania typowych zabrudzeń gromadzących się na co dzień podczas zwykłego użytkowania dywanów,  tapicerki samochodowej i mebli tapicerowanych. Preparat nie pozostawia plam. Płyn doskonale czyści oraz zapewnia szybkie schnięcie. Może być stosowany do prania dywanów, wykładzin i tkanin obiciowych z włókien naturalnych i sztucznych.

Pakowanie:  Atomizer 0,7-1l, kanister 5l

Sposób użycia:

pranie ręczne- atomizer

mocno brudne powierzchnie:

Przed użyciem wstrząsnąć. Nanieść na odkurzoną uprzednio powierzchnie. Rozcierać preparat lekko wilgotną gąbką lub delikatną szczotką do uzyskania piany. Pozostawić do wyschnięcia.

Sposób użycia pranie ręczne /lekko brudne powierzchnie/:

Przed użyciem wstrząsnąć. Rozcieńczyć 100ml preparatu w 1,5 l letniej wody. Zrobić pianę.  Pianę nanieść na uprzednio odkurzoną powierzchnie. Pianę wcierać lekko wilgotną gąbką lub delikatną szczotką. Pozostawić do wyschnięcia.

Sposób użycia pranie maszynowe:

Przed użyciem wstrząsnąć. Rozcieńczyć 200ml preparatu w 3 l wody. Wlać do zasobnika odkurzacza piorącego. Przed przystąpieniem do prania należy odkurzyć powierzchnie. Prać zgodnie z instrukcją użytkowania odkurzacza.

Chronić przed zamarznięciem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Przed pierwszym użyciem sprawdzić działanie produktu w mało widocznym miejscu.

Kontakt w sprawie cen i zamówień trade@archem.com.pl