Grafika przedstawiająca zespół Archem

Zespół

Zespół Archem

Agnieszka Cieplik i Artur Cieplik
Zarząd Archem Sp. z o.o.

Managerowie, lubiący wyzwania i podróże. Z wykształcenia ekonomiści i finansiści.
Wierzą, że sukces zapewniają trwałe relacje.

Alicja Suropek
Analityk ds. Zamówień Publicznych

Jest z nami od początku. Wspaniały człowiek! Pozytywne nastawienie, spokój i uśmiech każdego dnia. Możesz na Niej polegać jak na Zawiszy.

Magda Moc-Duży
Kierownik ds. zakupów i logistyki dostaw

Z wykształcenia chemik, posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Z zaangażowaniem podchodzi do spraw klientów. Lubi pracę w zespole i czekoladę…. 🙂

Aneta Wierzowiecka
Dział surowce chemiczne i wyroby gumowe

Ekonomistka z dużym doświadczeniem handlowym. W obsłudze klienta zawsze stara się dążyć do perfekcji. Miłośniczka fauny i flory 🙂

Agnieszka Sikora    
Dział surowce chemiczne i wyroby gumowe

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży umożliwia Agnieszce indywidualne podejście do każdego klienta. Prywatnie uwielbia góry.

Katarzyna Serwatka
Dział odczynniki chemiczne i wyposażenie laboratorium

Z wykształcenia lekarz weterynarii, lubiąca pracę z ludźmi. Z zaangażowaniem podchodzi do każdego zadania. Prywatnie miłośniczka aktywnego wypoczynku.

Konrad Baran
Dział odczynniki chemiczne, wyposażenie laboratorium, sklep on-line, Allegro

Z wykształcenia logistyk, chemik z zamiłowania. W tygodniu służy wiedzą i zaangażowaniem, a w weekendy zamienia koszulę na uniform i przenosi się w czasie do epoki Wojen Napoleońskich.

Anna Jarmużek
Kierownik działu handlowego

Jest doświadczonym menadżerem od ponad 10 lat, uparcie dąży do wyznaczonych celów. Relacje z klientem są dla Ani priorytetem w codziennej pracy. Każdą wolną chwilę spędza z rodziną. Pasjonat dobrej kawy i podróży.

Miłosz Ciesiołkiewicz
Dział marketingu

Odpowiada za design i reklamę w naszej firmie. Serwuję dla Was ciekawostki na naszych kanałach social media. Prywatnie miłośnik gór oraz Street Art’u. Czas wolny lubi spędzać aktywnie poprzez jazdę na rowerze oraz grę w koszykówkę.

Magazyn i logistyka
Artur, Kacper, Paweł, Krzysztof, Piotr, Adam, Janusz, Kamil

Księgowość
Ewa, Kasia

Firma Archem wspiera branże chemiczną od 2001 roku. Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby świadczyń dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu.