Preparaty do dezynfekcji

Archem jest producentem preparatów chemicznych od 20 lat! Wszystkie produkty są zgodne z obowiązującymi przepisami i posiadają zezwolenia na obrót preparatami biobójczymi. Skuteczność preparatów jest potwierdzona badaniami. Produkty dostarczamy w całej Polsce.

Preparaty do dezynfekcji skóry i powierzchni – na bazie alkoholu

kliknij po więcej informacji

Preparat CL70 Dezyfektar przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w warunkach przemysłowych i domowych, w branży medycznej i przemyśle spożywczym oraz zakładach użyteczności publicznej, a także do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością. Zalecany do stosowania w salonach kosmetycznych, fryzjerskich, fitness, masażu i SPA oraz szkołach , przedszkolach, w domach opieki i sanatoriach.

Opakowania: kanister 5L, IBC=1000L oraz butelka 700ml ze spryskiwaczem

Preparaty do dezynfekcji powierzchni – na bazie chloru

kliknij po więcej informacji

Preparaty CL50 Viruseptar i CL50 Viruseptar 2 są przeznaczone do dezynfekcji powszechnie stosowanych powierzchni w zakładach użyteczności publicznej, firmach, magazynach, halach produkcyjnych, domach; mają zastosowanie również do maszyn i urządzeń oraz opakowań. Preparaty na bazie alkoholu służą do dezynfekcji rąk i skóry, jak również powierzchni. Preparaty z aktywnym chlorem przeznaczone są do dezynfekcji większych obszarów: chodniki, wiaty, korytarze, szatnie, magazyny, klatki schodowe. Produkty dostarczamy w dogodnych opakowaniach,  gotowe do użycia.

Opakowania: kanister 5L, 30L, IBC=1000L

inne wielkości opakowań – prosimy o kontakt

Jeśli nie masz w tym momencie preparatu alkoholowego a masz dostęp do wody i mydła, chcesz zabezpieczyć się przed zarazkami, wirusami oraz bakteriami, umyj dokładnie ręce.

Pobierz i wydrukuj instrukcję prawidłowego mycia rąk mydłem

Kontakt i zamówienia trade@archem.com.pl